środa, 2 listopada 2011

Konie - Skakanie przez przeszkody

 Jeśli koń nie miał przedtem nic doczynienia ze skakaniem,to nie dziw się jeśli nie przeskoczy przez jakąś przeszkodę.Początkującemu skoczkowi najlepiej pokaza koziołki cwiczebne,dzięki którym polepszy swoje umiejętności.Przyrządy te są pokazane na zdjęciu niżej

       Niektóre przeszkody są bardzo trudne do przeskoczenia i koń musi długo cwiczyc,by osiągnąc zamierzony cel.Mój koń,który miał 10 poziom umiejętności nie podołał przeszkodzie niżej.
Z przeszkód można układac tory.
Jest bardzo dużo przeszkód,od koziołków cwiczebnych do przyrządów pod napięciem elektrycznym.Konie mogą skakac same lub z simem na grzbiecie.Gdy zwierzę ma założone siodło trudniej jest mu skoczyc,więc przedtem radzę zdjąc poprzez sima,który wybierze opcję "Odsiodłaj".
Konie moga brac udział w zawodach skakania.Są zawody amatorskie,czyli biorą w nim udział konie od mniej więcej 1do5 poziomu umiejętności.Dalej to już tylko doświadczone konie z wysokim poziomem.

7 komentarzy:

 1. Piękne koniki,a na ostatnim zdjęciu jest jednorożec??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. tak, w the sims 3 + dodatek zwierzaki można stworzyć jednorożca...

   Usuń
 2. gdzie mozna kupic te przeszkody

  OdpowiedzUsuń
 3. przeszkody są w trybie kupowania

  OdpowiedzUsuń
 4. mam pytanko ,na giełdzie wymiany widziałam konie skaczące przez koperte (krzyżaki)może ktoś z was wie jak ją zrobić czy pobrać...

  OdpowiedzUsuń
 5. skąd można pobrać czworobok?
  Bo szukam i szukam i nwm:P
  Może Ktoś z was wie?

  OdpowiedzUsuń