poniedziałek, 30 kwietnia 2012

Sim Social cz. II- "Wyposażenie"

Dziś druga część mojego mini poradnika do facebookowej aplikacji. Trochę o wyposażeniu...
Wyposażenie i magiczne obiekty
Na pierwszy rzut idzie folder "Crafting" co w dosłownym tłumaczeniu znaczy "Rzemiosło". O co chodzi?
Otóż za złote monety możemy kupić składniki na np. jak widać Kryształ Zen. Ma on wiele zastosowań, których jeszcze nie odkryłam, ale jak to zrobię to dam znać ;)


A to folder Backpack czyli Wyposażenie. Tak jak w normalnych Simsach. Pojawiają się np. batoniki które ładuja energię xd


Co do normalnych notek to nie mam na razie zainstalowanych simsów, więc nie będzie ich przez jakiś czas, chociaż..nie wiem ;D Miłej gry życzę i do zobaczenia

Diesel ? ;D

Wszystko zaczęło się od oferty siódmego zestawu akcesoriów na internetowej stronie hiszpańskiego sklepu Tu Tienda De Video Juegos. Pisałem o tym tutaj. Następnie pojawiły się małe podpowiedzi na oficjalnej stronie gry. Chociaż informacja dalej nie została oficjalnie potwierdzona to myślę, że możemy być już prawie w stu procentach pewni jaką tematykę będzie miał nowy, siódmy zestaw akcesoriów. Diesel to jednak marka, która projektuje nie tylko ubrania ale i meble. Jak myślicie, czy producenci skupią się na obu kategoriach czy może tylko na jednej?

Według oferty szwedzkiego sklepu akcesoria pojawią się na półkach sklepowych trochę ponad miesiąc po premierze Słodkich Niespodzianek Katy Perry czyli 12 lipca 2012 roku. Dziwić może jednak cena 199 koron bowiem jest ona dwukrotnie wyższa niż ceny pozostałych akcesoriów w tym sklepie.

Źródło: SimsVIP

Zestaw "Wspaniała Zabawa"

Nie ma lepszego miejsca na imprezę niż Elegancka Hacjenda, a dodając Profesjonalną Głęboką Patelnię „Skwierczący Cud” oraz Profesjonalną Maszynkę do Lodów „Zlodowacenie”, podkręcisz atmosferę w najlepszy sposób! Przygotuj się do smażenia ciasta z lodami i świętuj w meksykańskim stylu: pora na zabawę!

Zestaw zawiera 30 obiektów, a kosztuje 1800 SimPoints (do 11-05-2012, potem 2200 SimPoints). Można go zakupić tutaj.