środa, 13 czerwca 2012

Nowy dodatek !!!

Zapowiada się świetny dodatek- Sims3 Nie z tego świata!!


Oto okładka i screeny
 

WAMPIRY, WILKOŁAKI, ZOMBIE i CZARODZIEJE – JUŻ TEJ JESIENI W ŚWIECIE GRY THE SIMS 3!


     Electronic Arts zapowiada nowy dodatek do gry The Sims 3: Nie z tego świata. Premiera dodatku na platformy PC/MAC już we wrześniu tego roku. Gra w polskiej wersji językowej z napisami.

     Eksperymentuj z życiem i zobacz, kim będziesz w świecie pełnym magii w dodatku do gry The Sims™ 3: Nie z tego świata! Wciel się w istoty nadprzyrodzone: wilkołaki, czarownice, wampiry i wróżki. Rzucaj zaklęcia, rób eliksiry, zaczaruj życie Simów albo sprowadź na nich klątwę. Uważaj na straszne niespodzianki i ataki zombie. Po prostu odkrywaj niezwykłe rzeczy, które wychodzą na jaw w świetle księżyca...

     W dodatku do gry The Sims 3 Nie z tego świata gracze znajdą nowe elementy i cechy w kreatorze Stwórz Sima, takie jak owłosione ciało wilkołaków i skrzydła wróżek. Grając nadprzyrodzonymi odkryjemy nowe umiejętności, cechy i interakcje specyficzne dla każdej postaci. Wampiry i wróżki będą się wolniej starzeć, czarownice odkryją w sobie zdolności magiczne, a wilkołaki posiądą zdolność kontrolowania zwierzęcych instynktów i przemiany w dowolnym momencie.

     Kolejną nowością w dodatku The Sims 3 Nie z tego świata będzie warzenie eliksirów i tworzenie magicznych obiektów, które wpłyną na losy Simów. Superkariera, utrata wagi, przemiana w zombie – oto niektóre efekty zażycia magicznych substancji. Eliksir zombifikacji przemieni łagodnych Simów w głodne mózgów potwory, siejące strach i zamęt w mieście. Co ważne, uwarzone przez Simów eliksiry można przesyłać do innych graczy posiadających grę The Sims 3. 

     Simowie biorący udział w przygodzie Nie z tego świata poznają również mroczne nowe miasto Moonlight Falls, gdzie znajdą tajemnicze budynki, meble i zaczarowane obiekty w gotyckim stylu, podkreślające atmosferę grozy. Pozycja obowiązkowa w każdym domu Nie z tego świata to przesuwający się regał z książkami, skrywający tajemny pokój oraz czarodziejskie zwierciadło. Z takim wyposażeniem Simowie mogą podejmować nowe ścieżki kariery – na przykład mistycznego wróżbity lub mistrza alchemii.

     Dodatek The Sims 3 Nie z tego świata będzie dostępny w sklepach na początku września 2012. Obecnie można składać zamówienia przedpremierowe na Origin.com. Do uruchomienia dodatku wymagana jest podstawowa gra The Sims 3.