sobota, 4 sierpnia 2012

Sims3 Cztery Pory Roku

EA zapowiedziało kolejny dodatek, najbardziej wyczekiwany przez fanów gry- Sims3 Cztery pory roku.
Premiera ma mieć miejsce 16 listopada 2012 roku.


Przygotuj się na gwałtowne wahania pogody: już niebawem do sklepów trafi The Sims™ 3 Cztery pory roku*! Electronic Arts ogłasza najnowszy dodatek do gry The Sims 3, który w wersjach na PC i Mac trafi na sklepowe półki już w listopadzie. 


Cztery pory roku to nowe zajęcia, doroczne festiwale i sugestywne efekty pogodowe, dzięki którym każdy miesiąc będzie zupełnie inny, a życie Simów jeszcze bardziej zróżnicowane.
„The Sims 3 Cztery pory roku daje Simom nie tylko kontakt z różnymi warunkami pogodowymi, ale i możliwość czerpania przyjemności z każdej pory roku i tworzenia ciekawych historii” mówi Ryan Vaughan, producent The Sims. „Jest to najbardziej wyczekiwany dodatek od czasu premiery The Sims 3. Zmiany pór roku są niezwykle realistyczne i ukazują siły natury w sposób, jakiego jeszcze w The Sims nie było”. 
Po raz pierwszy w historii serii The Sims na PC/Mac gracze mogą wybrać się ze swoimi Simami na ocean, relaksując się w dotychczas niedostępnych egzotycznych partiach świata lub szukając żeglarskiej przygody na wzburzonych wodach wielkich mórz. Simy mają również możliwość rozwijania swoich umiejętności sportowych, od gry w piłkę nożną po akrobacje na snowboardzie. Skoki do basenu, puszczanie fajerwerków, rzeźbienie halloweenowej dyni czy budowanie igloo – dzięki Czterem porom roku każdy dzień przyniesie coś nowego i ciekawego!
Simów czekają również doroczne święta, festiwale i inne wydarzenia, które dadzą im wiele okazji do spędzania czasu ze swoimi najbliższymi. Będą mogli robić sobie walentynkowe prezenty, rywalizować o koronę króla lub królowej wiosennego balu, malować sobie twarze podczas festiwalu lata, zbierać jabłka podczas festiwalu jesieni lub wziąć udział w wielkiej zimowej bitwie na śnieżki. Dodatek zawiera również nowe potrawy, style i inne elementy, jak frytki, kapsuła opalająca, jemioła, parasolki, buty śnieżne i kombinezony piankowe, aby każda z pór roku miała własny styl, smak i zapach.
The Sims 3 Cztery poru roku pokazuje piękno i siłę tkwiące w zmienności natury, od zakwitających kwiatów i wiosennych burz, przez wszystkie kolory jesieni, po śnieg spowijający miękkim puchem całą okolicę. Zmieniające się pory roku wprowadzą do życia Simów różne niespodziewane i zabawne sytuacje, jak opalenizna w paski, uderzenie pioruna czy złapanie grypy.  
Gracze, którzy zakupią The Sims 3 Cztery pory roku w przedsprzedaży**, otrzymają Limitowaną Edycję dodatku zawierającą m.in. ekskluzywną parcelę publiczną Klub Lodowy, dostępną w każdym świecie The Sims 3 i o każdej porze roku. W Klubie Lodowym można znaleźć 12 zupełnie nowych obiektów zrobionych wyłącznie z lodu, które wprowadzą elegancki powiew chłodu do domu Sima.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz